BUZZER MAGNETIC W/O CIRCUIT 3.6V 2.31-KHZ SMT - MTS7525A04LM
38,60₺
Vergiler Hariç: 32,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MTS7525A04LM
- SKU: MTS7525A04LM
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOUND COMP. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | 16 Ohms |
| Giriş Tipi | Zero-Peak |
| Voltaj Değeri | 3.60 V |
| Voltaj Aralığı | 2.5-4.5 V |
| Frekans | 2.31 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 100 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | 4.9 mm |
| Seriler | MTS |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.5 mm |
| Genişlik | 7.5 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |