BUZZER MAGNETIC W/O CIRCUIT 21.85x7.00mm THT - 69PZ22400OLFPH-A
12,38₺
Vergiler Hariç: 10,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 69PZ22400OLFPH-A
- SKU: 69PZ22400OLFPH-A
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | DB AUDIO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Piezo |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | None |
| Giriş Tipi | Peak-Peak |
| Voltaj Değeri | 30 V |
| Voltaj Aralığı | N/A |
| Frekans | 4 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 85 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 5 mA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 10 mm |
| Seriler | N/A |
| Çap | 22.1 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 7.2 mm |