BUZZER MAGNETIC W/O CIRCUIT 1.5V 2.04-KHZ THT - GT-111PS-1
55,62₺
Vergiler Hariç: 46,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GT-111PS-1
- SKU: GT-111PS-1
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | SOBERTON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Zero-Peak |
| Voltaj Değeri | 1.5 V |
| Voltaj Aralığı | 1-3 V |
| Frekans | 2.04 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 70 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 15 mA |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Aralığı | 6.5 mm |
| Seriler | GT |
| Çap | 12 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 5.4 mm |