BUZZER MAGNETIC 5V 9.6X9.6MM SMD - SMI-1027-T-5V-R
132,91₺
Vergiler Hariç: 110,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMI-1027-T-5V-R
- SKU: SMI-1027-T-5V-R
Ürün Detayları
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | PUI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | With Circuit |
| Empedans | None |
| Giriş Tipi | DC |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Voltaj Aralığı | 3-6.5 V |
| Frekans | 2.7 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 83 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 30 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | SMI |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 9.6 mm |
| Genişlik | 9.6 mm |
| Yükseklik | 5.2 mm |