BUZZER MAGNETIC 2.5V~4.5V 7.5x7.5mm SMD
22,95₺
Vergiler Hariç: 19,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MLT-7525
- SKU: MLT-7525
Urun Detaylari
| Kategori | Buzzerlar |
| Üretici Firma | HUANENG |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Teknoloji | Magnetic |
| Sürücü Devresi | Without Circuit |
| Empedans | N/A |
| Giriş Tipi | Zero-Peak |
| Voltaj Değeri | 3.6 V |
| Voltaj Aralığı | 2.5-4.5 V |
| Frekans | 2.7 kHz |
| Ses Basınç Seviyesi | 80 dB @ 10cm |
| Besleme Akımı | 95 mA |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Aralığı | N/A |
| Seriler | MLT |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.5 mm |
| Genişlik | 7.5 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |