RELAY TELECOM 3A 12V SPDT (1 Form C) THT - HJR-4102-L-12VDC-S-Z
17,81₺
Vergiler Hariç: 14,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HJR-4102-L-12VDC-S-Z
- SKU: HJR-4102-L-12VDC-S-Z
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TIANBO |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HJR4102 |
| Röle Tipi | Relay Telecom |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 6 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 3 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 5 A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 120 VAC/24 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 16.7 mA |
| Bobin Direnci | 720 Ohms |
| Bobin Gücü | 200 mW |
| Uzunluk | 15.7 mm |
| Genişlik | 10.4 mm |
| Yükseklik | 11.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | CQC, TUV, UR |
Etiketler:
RELAY TELECOM 3A 12V SPDT (1 Form C) THT - HJR-4102-L-12VDC-S-Z
, HJR-4102-L-12VDC-S-Z
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.