RELAY TELECOM 2A 5V DPDT (2 Form C) SMT - EE2-5NUH-L
105,89₺
Vergiler Hariç: 88,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EE2-5NUH-L
- SKU: EE2-5NUH-L
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | EE2 |
| Röle Tipi | Relay Telecom |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPDT (2 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 2 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 5 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/220 VDC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 28 mA |
| Bobin Direnci | 178 Ohms |
| Bobin Gücü | 140 mW |
| Uzunluk | 15 mm |
| Genişlik | 7.5 mm |
| Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy, Gold Alloy Overlay |
| Sertifikasyon | CSA, TUV, UR |
Etiketler:
RELAY TELECOM 2A 5V DPDT (2 Form C) SMT - EE2-5NUH-L
, EE2-5NUH-L
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.