RELAY SSR 40A INP 3-32VDC OUT 24-280VAC DRG - ZG3NA-40AMP
1.069,49₺
Vergiler Hariç: 891,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZG3NA-40AMP
- SKU: ZG3NA-40AMP
Ürün Detayları
| Kategori | Solid State Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| İletim Direnci | N/A |
| Giriş Voltajı | 3-32 V |
| Yük Akımı | 40 A |
| Yük Voltajı | 24-280 V |
| Çıkış Tipi | AC |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler:
RELAY SSR 40A INP 3-32VDC OUT 24-280VAC DRG - ZG3NA-40AMP
, ZG3NA-40AMP
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.