RELAY SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 16/250VAC - HF32FA-G/012-HSL1(335)
76,78₺
Vergiler Hariç: 63,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HF32FA-G/012-HSL1(335)
- SKU: HF32FA-G/012-HSL1(335)
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | HONGFA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HF32FA-G |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Uzunluk | 17.6 mm |
| Genişlik | 10.1 mm |
| Yükseklik | 12.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 16/250VAC - HF32FA-G/012-HSL1(335)
, HF32FA-G/012-HSL1(335)
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.