RELAY SPST 5V 5A 7x21x16mm EX - HF46F/5-HS1(335)
38,12₺
Vergiler Hariç: 31,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HF46F/5-HS1(335)
- SKU: HF46F/5-HS1(335)
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | HONGFA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HF46F |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Uzunluk | 20.5 mm |
| Genişlik | 7 mm |
| Yükseklik | 15.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
RELAY SPST 5V 5A 7x21x16mm EX - HF46F/5-HS1(335)
, HF46F/5-HS1(335)
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.