RELAY SPST 5V 5A 7.2x15.3x20.5mm - SRC-S-105DM2-F
20,50₺
Vergiler Hariç: 17,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SRC-S-105DM2-F
- SKU: SRC-S-105DM2-F
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | SANYOU |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SRC |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 5 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 10 A |
| Bobin Voltajı | 5 V |
| Kontak Voltajı | 277 VAC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 40 mA |
| Bobin Direnci | 125 Ohms |
| Bobin Gücü | 200 mW |
| Uzunluk | 20.5 mm |
| Genişlik | 7.2 mm |
| Yükseklik | 16.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | CQC, TUV, UR, VDE |
Etiketler:
RELAY SPST 5V 5A 7.2x15.3x20.5mm - SRC-S-105DM2-F
, SRC-S-105DM2-F
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.