RELAY AUTOMOTIVE SPST 45A 12V - V23076-A3001-C132
1.010,36₺
Vergiler Hariç: 841,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: V23076-A3001-C132
- SKU: V23076-A3001-C132
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Power Relay K (1-1393277-4) |
| Röle Tipi | Relay Automotive |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 30 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 45 A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | N/A |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 133 mA |
| Bobin Direnci | 90 Ohms |
| Bobin Gücü | 1.6 W |
| Uzunluk | 26.1 mm |
| Genişlik | 21.1 mm |
| Yükseklik | 21.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi 0.15) |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 45A 12V - V23076-A3001-C132
, V23076-A3001-C132
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.