RELAY 8A 6V SPDT - RY210006
248,83₺
Vergiler Hariç: 207,36₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RY210006
- SKU: RY210006
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | RY2 (3-1393224-2) |
| Röle Tipi | Relay Power Small |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 8 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 6 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 37 mA |
| Bobin Direnci | 162 Ohms |
| Bobin Gücü | 222 mW |
| Uzunluk | 28.5 mm |
| Genişlik | 10.1 mm |
| Yükseklik | 12.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.