RELAY 5A 12V - HRM1H-S-DC12V
88,93₺
Vergiler Hariç: 74,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HRM1H-S-DC12V
- SKU: HRM1H-S-DC12V
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | HKE |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | HRM1H |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPDT (2 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | N/A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 5 A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 200 Ohms |
| Bobin Gücü | 720 mW |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.6 mm |
| Yükseklik | 20.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | CQC, CSA, TUV, UR, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.