RELAY 30A 24VDC 1 Form A SPST-NO PCB TYPE 5PIN - JQX-15F-T90-1H-24VDC
40,29₺
Vergiler Hariç: 33,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JQX-15F-T90-1H-24VDC
- SKU: JQX-15F-T90-1H-24VDC
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | QIANJI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | JQX-15F |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 30 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 240 VAC/28 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 640 Ohms |
| Bobin Gücü | 900 mW |
| Uzunluk | 32.2 mm |
| Genişlik | 27 mm |
| Yükseklik | 20.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | N/A |
Etiketler:
RELAY 30A 24VDC 1 Form A SPST-NO PCB TYPE 5PIN - JQX-15F-T90-1H-24VDC
, JQX-15F-T90-1H-24VDC
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.