RELAY 20A 24VDC 2formA PANASONIC - HEV2AN-P-DC24V
4.315,67₺
Vergiler Hariç: 3.596,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEV2AN-P-DC24V
- SKU: HEV2AN-P-DC24V
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HEV |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 6 Pin |
| Kontak Formu | DPST-NO (2 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 20 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 25 A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 400 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 80 mA |
| Bobin Direnci | 300 Ohms |
| Bobin Gücü | 1.92 W |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 41 mm |
| Yükseklik | 44.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +55 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
Etiketler:
RELAY 20A 24VDC 2formA PANASONIC - HEV2AN-P-DC24V
, HEV2AN-P-DC24V
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.