RELAY 16A 48V 1FormC - ALZN1B48W
136,62₺
Vergiler Hariç: 113,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ALZN1B48W
- SKU: ALZN1B48W
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ALZN |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 16 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 48 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | N/A |
| Bobin Gücü | 400 mW |
| Uzunluk | 28.8 mm |
| Genişlik | 12.5 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.