RELAY 16A 24VDCB SPDT - RT314F24
269,28₺
Vergiler Hariç: 224,40₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: RT314F24
- SKU: RT314F24
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | RT1 (8-1393239-8) |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 9 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 16 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 30 A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Latching, Dual Coil |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 886 Ohms |
| Bobin Gücü | 650 mW |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.7 mm |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi 90/10) |
| Sertifikasyon | CQC, CSA, cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.