1C/O 24VAC/24VDC 6A SLIM RÖLE+VIDALI SOKET - APF30224-VDS-AC/DC
352,93₺
Vergiler Hariç: 294,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: APF30224-VDS-AC/DC
- SKU: APF30224-VDS-AC/DC
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | DIN Rail |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
1C/O 24VAC/24VDC 6A SLIM RÖLE+VIDALI SOKET - APF30224-VDS-AC/DC
, APF30224-VDS-AC/DC
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.