TRIMPOT CERMET SINGLE TURN VER.ADJ 200K 0.5W - 72PMR200K
31,40₺
Vergiler Hariç: 26,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 72PMR200K
- SKU: 72PMR200K
Ürün Detayları
| Kategori | Trimpot Potansiyometreler |
| Üretici Firma | TT ELECTRONICS/BI |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Direnç Değeri | 200 k Ohms |
| Tolerans | ±10 % |
| Güç | 500 mW |
| Dönüş Sayısı | Single Turn |
| Ayarlama Tipi | Top Adjustment |
| Düğme | Without Knob |
| Direnç Malzemesi | Cermet |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Bağlantı Stili | Pc Pin |
| Seriler | 72 |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 9.53 mm |
| Genişlik | 9.53 mm |
| Yükseklik | 4.83 mm |
Etiketler:
TRIMPOT CERMET SINGLE TURN VER.ADJ 200K 0.5W - 72PMR200K
, 72PMR200K
, Potansiyometreler ve Trimpotlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.