TRIMPOT CERMET SINGLE TURN VER.ADJ 1M 0.5W - 3386P-01-105
34,32₺
Vergiler Hariç: 28,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 3386P-01-105
- SKU: 3386P-01-105
Ürün Detayları
| Kategori | Trimpot Potansiyometreler |
| Üretici Firma | BOURNS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Direnç Değeri | 1 M Ohms |
| Tolerans | ±10 % |
| Güç | 500 mW |
| Dönüş Sayısı | Single Turn |
| Ayarlama Tipi | Top Adjustment |
| Düğme | Without Knob |
| Direnç Malzemesi | Cermet |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Bağlantı Stili | Pc Pin |
| Seriler | 3386 |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 9.53 mm |
| Genişlik | 9.53 mm |
| Yükseklik | 4.83 mm |
Etiketler:
TRIMPOT CERMET SINGLE TURN VER.ADJ 1M 0.5W - 3386P-01-105
, 3386P-01-105
, Potansiyometreler ve Trimpotlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.