POT 50K 1 TURN LINEAR ±30% - RK09K1130ACL
84,57₺
Vergiler Hariç: 70,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RK09K1130ACL
- SKU: RK09K1130ACL
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | ALPS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Direnç Değeri | 50 k Ohms |
| Tolerans | ±30 % |
| Güç | N/A |
| Eğri Türü | Linear |
| Direnç Malzemesi | N/A |
| Tur Sayısı | 1 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Pc Pins |
| Ayarlama Tipi | Top Adjustment |
| Aktüatör Materyali | N/A |
| Aktüatör Tipi | Flatted |
| Aktüatör Uzunluğu | 15 mm |
| Aktüatör Çapı | 6 mm |
| Dahili Anahtar | None |
| Dönüş | 280 ° |
| Seriler | RK09K |