POT 1K 10W 1 TURN WIREWOUND LINEAR ±10% - TYPE10W-1K
1.980,61₺
Vergiler Hariç: 1.650,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TYPE10W-1K
- SKU: TYPE10W-1K
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | KYOCERA AVX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Direnç Değeri | 1 k Ohms |
| Tolerans | ±10 % |
| Güç | 10 W |
| Eğri Türü | Linear |
| Direnç Malzemesi | Wirewound |
| Tur Sayısı | 1 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Ayarlama Tipi | Side Adjustment |
| Aktüatör Materyali | Metal |
| Aktüatör Tipi | Flatted |
| Aktüatör Uzunluğu | 50 mm |
| Aktüatör Çapı | 6.35 mm |
| Dahili Anahtar | N/A |
| Dönüş | 270 ° |
| Seriler | TYPE10 |
Etiketler:
POT 1K 10W 1 TURN WIREWOUND LINEAR ±10% - TYPE10W-1K
, TYPE10W-1K
, Potansiyometreler ve Trimpotlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.