HEAT SHRINK 19mm BLACK (MAKARON) 2:1 W/ UL - WOER-R18-BLACK
42,23₺
Vergiler Hariç: 35,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WOER-R18-BLACK
- SKU: WOER-R18-BLACK
Ürün Detayları
| Kategori | Isı ile Daralan Makaronlar |
| Üretici Firma | WOER |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Materyal | Polyolefin |
| Daralma Oranı | 2:1 |
| Daraltılmamış (İlk Haldeki) İç Çap | 19 mm |
| Tam Daralma Sonrası İç Çap | 9 mm |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| UL Bilgisi | With UL |
Etiketler:
HEAT SHRINK 19mm BLACK (MAKARON) 2:1 W/ UL - WOER-R18-BLACK
, WOER-R18-BLACK
, İzolasyon Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.