FAN 80x80x25MM 12V 0.20A 2.40W 3500RPM BB 2WIRE - PF8025D12HBL
207,32₺
Vergiler Hariç: 172,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF8025D12HBL
- SKU: PF8025D12HBL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 80x80x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.2 A |
| Nominal Güç | 2.4 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 3500 RPM |
| Hava Akışı | 49 CFM |
| Ses Seviyesi | 35 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Dual Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.