FAN 162x150x55MM 220V 0.30A 46-44W 3000RPM BB MET - RQA17055HA1BL
1.144,31₺
Vergiler Hariç: 953,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RQA17055HA1BL
- SKU: RQA17055HA1BL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 162x150x55 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.3 A |
| Nominal Güç | 46 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600 RPM |
| Hava Akışı | 230 CFM |
| Ses Seviyesi | 52 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +40 °C |
Etiketler:
FAN 162x150x55MM 220V 0.30A 46-44W 3000RPM BB MET - RQA17055HA1BL
, RQA17055HA1BL
, Fanlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.