FAN 120x120x38MM 48V 0.65A 31.20W 4500RPM BB 3WIRE - FD1238H48B45T
929,34₺
Vergiler Hariç: 774,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FD1238H48B45T
- SKU: FD1238H48B45T
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 48 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.65 A |
| Nominal Güç | 31.2 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 4500 RPM |
| Hava Akışı | 230.65 CFM |
| Ses Seviyesi | 64.6 dB-A |
| Pin Yapısı | 3 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
FAN 120x120x38MM 48V 0.65A 31.20W 4500RPM BB 3WIRE - FD1238H48B45T
, FD1238H48B45T
, Fanlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.