FAN 120x120x38MM 220V 0.12A 19W 2700RPM BB 2WIRE M - PF12038A2HBL-M
929,34₺
Vergiler Hariç: 774,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PF12038A2HBL-M
- SKU: PF12038A2HBL-M
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | PF MOTOR & FAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 120x120x38 |
| Nominal Voltaj | 220 V-230 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.1/0.08 A |
| Nominal Güç | 16/14 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/2800 RPM |
| Hava Akışı | 97/105 CFM |
| Ses Seviyesi | 46/50 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Metal |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
FAN 120x120x38MM 220V 0.12A 19W 2700RPM BB 2WIRE M - PF12038A2HBL-M
, PF12038A2HBL-M
, Fanlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.