ENCODER L1=15MM l =5MM TYPE (ALPS K SERIES)
41,50₺
Vergiler Hariç: 34,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS4-EC1101S-5A-L15.5
- SKU: L-KLS4-EC1101S-5A-L15.5
Ürün Detayları
| Kategori | Enkoderler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Enkoder Çeşidi | Incremental |
| Montaj Tipi | THT |
| Çalışma Voltajı | 5 V |
| Çözünürlük | 15 PPR |
| Kademe Sayısı | 30 |
| Çalışma Yönü | Vertical |
| Siviçli | Yes |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Şaft Tipi | Flatted |
| Şaft Çapı | 6 mm |
| Şaft Uzunluğu | 11 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |