ENCODER 11MM WITH SWITCH
45,18₺
Vergiler Hariç: 37,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS4-EC1120S-E4A-20F10
- SKU: L-KLS4-EC1120S-E4A-20F10
Ürün Detayları
| Kategori | Enkoderler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Enkoder Çeşidi | Mechanic |
| Montaj Tipi | THT |
| Çalışma Voltajı | 5 V |
| Çözünürlük | 20 PPR |
| Kademe Sayısı | 20 |
| Çalışma Yönü | Vertical |
| Siviçli | Yes |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Şaft Tipi | Flatted |
| Şaft Çapı | 6 mm |
| Şaft Uzunluğu | 20 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +80 °C |