BATTERY 3V 210mA PİNSİZ - CR2032S
47,58₺
Vergiler Hariç: 39,65₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: CR2032S
- SKU: CR2032S
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | EEMB |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2032 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 210 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 3.2 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.