CR 2025 DÜĞME PİL-LİTYUM 3V KARTELA 5Lİ - CR2025-DURACELL K5
344,25₺
Vergiler Hariç: 286,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CR2025-DURACELL K5
- SKU: CR2025-DURACELL K5
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | DURACELL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2025 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 2.5 mm |