BASIC ALKALİN PİL 9V SHRINK TEKLİ - BASIC ALKALİN PİL 9V SH1
334,13₺
Vergiler Hariç: 278,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BASIC ALKALİN PİL 9V SH1
- SKU: BASIC ALKALİN PİL 9V SH1
Urun Detaylari
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | DURACELL |
| Paket Tipi | SHIRNK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Prismatic |
| Hücre Boyutu | 9 V |
| Montaj Tipi | Snap Fasteners |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 9 V |
| Uzunluk | 26.5 mm |
| Genişlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 48.5 mm |