ALKALİN PİL BASIC 1.5V AA BLISTER 2Lİ - BASIC ALKALİN PİL AA B2
97,20₺
Vergiler Hariç: 81,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BASIC ALKALİN PİL AA B2
- SKU: BASIC ALKALİN PİL AA B2
Ürün Detayları
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | DURACELL |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 14.5 mm |
| Yükseklik | 50.5 mm |