CAP.POL.20uF 475VAC 40x70 PLASTIC DUCATI - 4.16.10.25.83
118,84₺
Vergiler Hariç: 99,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 4.16.10.25.83
- SKU: 4.16.10.25.83
Urun Detaylari
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | DUCATI |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Wire |
| Kapasitans | 20 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 475 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 12 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 40 mm |
| Uzunluk | 70 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | 416 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.