DC/DC CONVERTER 50A 'INNOLINE' 1
29.128,33₺
Vergiler Hariç: 24.273,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RBBA3000-50
- SKU: RBBA3000-50
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Half Brick |
| Giriş Voltajı | 9-60 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 0-60 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 50 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 3000 W |
| İzolasyon | Non-Isolated |
| Verimlilik | 96 % |
| Uzunluk | 60.6 mm |
| Genişlik | 63.2 mm |
| Yükseklik | 13 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.