DC/DC CONV 6.5-32VDC 5VDC 2A SIP3 - R-78B5.0-2.0
1.008,28₺
Vergiler Hariç: 840,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R-78B5.0-2.0
- SKU: R-78B5.0-2.0
Urun Detaylari
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP3 |
| Giriş Voltajı | 6.5-32 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 2 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | N/A |
| İzolasyon | Non-Isolated |
| Verimlilik | 94 % |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 8.5 mm |
| Yükseklik | 17.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.