DC/DC CONV 5W 8-28VDC 5VDC 1A SIP3
312,05₺
Vergiler Hariç: 260,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R-78E5.0-1.0
- SKU: R-78E5.0-1.0
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP3 |
| Giriş Voltajı | 8-28 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 1 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 5 W |
| İzolasyon | Non-Isolated |
| Verimlilik | 91 % |
| Uzunluk | 11.6 mm |
| Genişlik | 8.5 mm |
| Yükseklik | 10.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.