DC/DC CONV 5W 24VDC 159VDC 50mA DIP24 - R24-150B
4.765,91₺
Vergiler Hariç: 3.971,59₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: R24-150B
- SKU: R24-150B
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP24 |
| Giriş Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 159 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 50 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 5 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | 84 % |
| Uzunluk | 31.8 mm |
| Genişlik | 20.3 mm |
| Yükseklik | 9.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.