DC/DC CONV 5W 18-72VDC 9VDC 556mA SMD24P - REC5-4809SRWZ/H6/A/SMD/C
3.071,59₺
Vergiler Hariç: 2.559,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: REC5-4809SRWZ/H6/A/SMD/C
- SKU: REC5-4809SRWZ/H6/A/SMD/C
Urun Detaylari
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD 24 Pin |
| Giriş Voltajı | 18-72 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 9 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 556 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 5 W |
| İzolasyon | 6 kV |
| Verimlilik | N/A |
| Uzunluk | 32 mm |
| Genişlik | 19.9 mm |
| Yükseklik | 10.9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +75 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 5W 18-72VDC 9VDC 556mA SMD24P - REC5-4809SRWZ/H6/A/SMD/C
, REC5-4809SRWZ/H6/A/SMD/C
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.