DC/DC CONV 5-36VDC 3.3VDC 500mA Op Fr - ROF-78E3.3-0.5SMD-R
371,53₺
Vergiler Hariç: 309,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ROF-78E3.3-0.5SMD-R
- SKU: ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Open Frame |
| Giriş Voltajı | 5-36 VDC |
| Güç | N/A |
| Uzunluk | 13.5 mm |
| Genişlik | 12.5 mm |
| Yükseklik | 4.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +75 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 5-36VDC 3.3VDC 500mA Op Fr - ROF-78E3.3-0.5SMD-R
, ROF-78E3.3-0.5SMD-R
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.