DC/DC CONV 4-36VDC 0.8-30VDC 1.5A QFN - RPX-1.5Q-CT
591,72₺
Vergiler Hariç: 493,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RPX-1.5Q-CT
- SKU: RPX-1.5Q-CT
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN |
| Giriş Voltajı | 4-36 VDC |
| Güç | N/A |
| Uzunluk | 3 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 1.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.