DC/DC CONV 3W 6.5-32VDC 5VDC 500mA SIP3 - R-785.0-0.5
656,49₺
Vergiler Hariç: 547,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R-785.0-0.5
- SKU: R-785.0-0.5
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP3 |
| Giriş Voltajı | 6.5-32 VDC |
| Güç | 3 W |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 7.5 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 3W 6.5-32VDC 5VDC 500mA SIP3 - R-785.0-0.5
, R-785.0-0.5
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.