DC/DC CONV 3W 24VDC 5VDC 600mA SIP4 - RI3-2405S
1.008,28₺
Vergiler Hariç: 840,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RI3-2405S
- SKU: RI3-2405S
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP4 |
| Giriş Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 600 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 3 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 86 % |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 7.6 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.