DC/DC CONV 3W 12VDC 5VDC 600mA - NCS3S1205SC
1.497,47₺
Vergiler Hariç: 1.247,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NCS3S1205SC
- SKU: NCS3S1205SC
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | MURATA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Giriş Voltajı | 12 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 600 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 3 W |
| İzolasyon | 1.5 kV |
| Verimlilik | 82 % |
| Uzunluk | 21.95 mm |
| Genişlik | 9.45 mm |
| Yükseklik | 11.25 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.