DC/DC CONV 3.5W 18-36VDC 24VDC 145mA DIP24 - REM3.5E-2424S/R8/A
3.313,99₺
Vergiler Hariç: 2.761,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: REM3.5E-2424S/R8/A
- SKU: REM3.5E-2424S/R8/A
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP24 |
| Giriş Voltajı | 18-36 VDC |
| Güç | 3.5 W |
| Uzunluk | 31.8 mm |
| Genişlik | 20.3 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 3.5W 18-36VDC 24VDC 145mA DIP24 - REM3.5E-2424S/R8/A
, REM3.5E-2424S/R8/A
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.