DC/DC CONV 2W 9-36VDC 12VDC 166mA SIP8 - RS-2412SZ/H2
1.884,09₺
Vergiler Hariç: 1.570,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RS-2412SZ/H2
- SKU: RS-2412SZ/H2
Urun Detaylari
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 9-36 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 166 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 2 W |
| İzolasyon | 2 kV |
| Verimlilik | 83 % |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 9-36VDC 12VDC 166mA SIP8 - RS-2412SZ/H2
, RS-2412SZ/H2
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.