DIODE ZENER 5W 140V ±5% DO201 THT - 1N5382B
10,49₺
Vergiler Hariç: 8,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N5382B
- SKU: 1N5382B
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | DIOTEC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 5 W |
| Ters Akım | 1 uA |
| Empedance (Zzt) | 230 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 140 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 5W 140V ±5% DO201 THT - 1N5382B
, 1N5382B
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.