DIODE ZENER 3V 1W PMDTM - PDZVTR3.0B
25,27₺
Vergiler Hariç: 21,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PDZVTR3.0B
- SKU: PDZVTR3.0B
Urun Detaylari
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD128 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 100 uA |
| Empedance (Zzt) | 15 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 3 V |
| Tolerans | ±6 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 3V 1W PMDTM - PDZVTR3.0B
, PDZVTR3.0B
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.