DIODE ZENER 300mW 9.2V DFN1006-2A - BZX884B9V1L-HG3-08
27,48₺
Vergiler Hariç: 22,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BZX884B9V1L-HG3-08
- SKU: BZX884B9V1L-HG3-08
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN1006-2A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 300 mW |
| Ters Akım | 700 nA |
| Empedance (Zzt) | 15 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 9.1 V |
| Tolerans | ±2 % |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 300mW 9.2V DFN1006-2A - BZX884B9V1L-HG3-08
, BZX884B9V1L-HG3-08
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.